Kurs natychmiastowej odbudowy pełnołukowej na implantach

Autorski kurs Dr n. med. lek. dent. Adama Nowickiego.
Dwudniowy praktyczny kurs natychmiastowej odbudowy pełnołukowej na implantach. Projektowanie szablonów dla implantów oraz suprastruktury (protezy) z wydrukiem na drukarce 3D ze spawaniem wewnątrzustnym.
Zabieg live-surgery drugiego dnia.
Max 2 uczęstnika.
Program:
Day 1.
– skanowanie modelu skanerem wewnątrzustnym
– planowanie pozycji implantów
– ustawienie zębów dla suprastruktury
– wybór elementów protetycznych dla spawania wewnątzrustnego
– eksport, ustawienie podpór i wydruk na drukarkach 3D
– protokół chirurgiczny dla pełnej nawigacji
Warsztat:
– spawanie pełnego łuku na modelach
– osadzenie suprastruktury
– postprodukcja
Day 2:
– live-surgery w Diamante Clinica Stomatologia Lubin
– Questions and answers

DRUK-9 (1)

Adam Nowicki

Dr n. med. lekarz dentysta

Ukończyłem wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W roku 2017 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych przeprowadzając badania nad zaburzeniami narządu żucia.

Od wielu lat, podczas licznych szkoleń, sympozjów i warsztatów doskonalę wiedzę oraz wachlarz umiejętności, gdyż w moim mniemaniu jest to wpisane w charakterystykę zawodu lekarza.

W spektrum moich zawodowych zainteresowań leży technologii natychmiastowej odbudowy pełnołukowej na implantach oraz projektowanie szablonów dla implantów i suprastruktury (protezy) z wydrukiem na drukarce 3D ze spawaniem wewnątrzustnym.

Prywatnie interesuję się technologiami na usługach medycyny takimi jak rzeczywistość rozszerzona (AR).

Day 1. Projektowanie i drukowanie 3D.

Day 1. Warsztat.

Day 2. Live-surgery.

Kurs natychmiastowej odbudowy pełnołukowej na implantach

I am interested!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Zapytaj o szczegóły szkolenia i dostępne terminy:

Więcej przypadków klinicznych: