• Szkolenie obejmuje przedstawienie przypadków klinicznych ze spawaniem wewnątrzustnym z zastosowaniem implantoprotetycznych rozwiązań ROOTT, a także praktyczne szkolenie na modelu 3D.

  • Podczas szkolenia uczestnicy wykonają samodzielnie na sztucznym modelu 3D implantacje pełnego łuku i spawanie przykręcanego mostu tytanowego z poziomu Multiunitów.

  • Uczestnicy zapoznają się ze wszystkimi rodzajami implantów ROOTT podczas prezentacji.

  • Spawanie wewnątrzustne pozwala na łączenie i stabilizację implantów, przy zabiegu z natychmiastowym obciążeniem, za pomocą sztywnej szyny w celu rozłożenia sił żucia oddziaływujących na implanty podczas gojenia i osteointegracji. Za pomocą zacisku spawalniczego wyposażonego w elektrody miedziane prefabrykowany tytanowy pręt jest spawany do łączników implantu bezpośrednio w jamie ustnej: intensywne wyładowanie elektryczne przechodzi przez punkt styku między dwoma tytanowymi elementami przez bardzo krótki czas (milisekundy) bez podgrzewania otaczających tkanek. Prąd przepływający między elementami tytanowymi rozgrzewa je w miejscu styku, pozwalając na osiągnięcie solidnego połączenia. Takie sztywne unieruchomienie zmniejsza naprężenia mechaniczne wywierane na każdy implant podczas żucia i zapobiega ryzyku mikroruchów, sprzyjając w ten sposób stabilności implantów we wczesnych etapach integracji z kością.
  • Na szkoleniu uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące spawania wewnatrzustnego.

Wydarzenie na Facebooku:

https://fb.me/e/1MYWjBytt

Dodatkowe informacje:

Krzysztof Murawski
kom. +48 797 300 893
e-mail: sales@pro-trate.pl

Spawanie wewnątrzustne przy natychmiastowym obciążeniu implantów

Jestem Zainteresowany!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.