Spawanie wewnątrzustne

Spawanie wewnątrzustne pozwala na łączenie i stabilizację implantów, przy zabiegu z natychmiastowym obciążeniem, za pomocą sztywnej szyny w celu rozłożenia sił żucia oddziaływujących na implanty podczas gojenia i osteointegracji. Za pomocą zacisku spawalniczego wyposażonego w elektrody miedziane prefabrykowany tytanowy pręt jest spawany do łączników implantu bezpośrednio w jamie ustnej: intensywne wyładowanie elektryczne przechodzi przez punkt styku między dwoma tytanowymi elementami przez bardzo krótki czas (milisekundy) bez podgrzewania otaczających tkanek. Prąd przepływający między elementami tytanowymi rozgrzewa je w miejscu styku, pozwalając na osiągnięcie solidnego połączenia. Takie sztywne unieruchomienie zmniejsza naprężenia mechaniczne wywierane na każdy implant podczas żucia i zapobiega ryzyku mikroruchów, sprzyjając w ten sposób stabilności implantów we wczesnych etapach integracji z kością.

Pro-TRATE poza dystrybucją systemu implantologicznego ROOTT, zajmuje się kompleksowym wsparciem lekarzy z zakresu odbudowy pełnołukowej. Od 2016 r. aktywnie prowadzimy szkolenia i kursy medyczne stawiając na cyfrowe protokoły i sprawdzające się od lat spawanie wewnątrzustne. Takie połączenie technik pozwala osiągnąć przewidywalne i estetyczne efekty, a dodatkowo umożliwia podarować pacjentowi nowy uśmiech w ciągu jednego dnia.

Nie ma ryzyka dla pacjenta

ponieważ w trakcie procesu spawania szczypce są automatycznie odłączane od sieci i wytwarzane jest ciepło rozproszone przez miedzianą elektrodę dzięki większej przewodności cieplnej miedzi w porównaniu z tytanem.

Implanty dedykowane do spawania

Spawarka wewnątrzustna

Manufacturer: Swiss & Wegman Srl, Italy

Model: JOINPLANT

Medical Device Class: 2 B

Size: 28x22x22 cm (length x width x height)

Weight: About 7 kg

SUPPLIED EQUIPMENT:

  • Intraoral welder
  • Welding clamp
  • Control pedal
  • Two cables for the welding clamp
  • Power cable

Manufacturer: SWISS & WEGMAN s.r.l., Italy

Model: DENT-WELD

Medical Device Class: 2 B

Size: 30x22x17 cm (Length x Width x Height)

Weight: 7kg

MATERIAL SUPPLIED:

  • Intraoral Welder
  • Welding clamp
  • Control Pedal
  • Two cables for the welding clamp
  • Power cable

Szkolenia ODC Full-arch Club

Kombinacja sprawdzonego spawania wewnątrzustnego oraz nowoczesnej technologii druku 3D, połączonego z cyfrowym planowaniem leczenia implantologicznego, pozwala osiągnąć przewidywalne efekty w najtrudniejszych przypadkach klinicznych.

ODC Full-arch Club

Spawanie wewnątrzustne

Jestem Zainteresowany!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.