Implant Trade-In Program

Wymień obecny system implantologiczny na ROOTT.

Trade in you current implant system and get a ROOTT.

Z początkiem listopada 2021 roku uruchomiliśmy platformę Implant Trade-in Program umożliwiającą wymianę starego systemu implantologicznego na implanty ROOTT, w preferencyjnych cenach.


Nie musisz się już martwić o niepotrzebne implanty- w Implant Trade-in Program z góry wiesz jaki otrzymasz upust.


Każdy implant możesz wymienić na fabrycznie nowy implant ROOTT z aktualnej oferty Pro-TRATE.

Jak to działa

Krok 1

Wybierz jakie implanty chcesz wymienić.

Krok 2

Skontaktuj się z nami i otrzymaj warunki Trade-in natychmiast.

Krok 3

Wybierz implanty ROOTT.

Krok 4

Otrzymaj implanty i Pakiet serwisowy ROOTT:
– natychmiastowa wymiana rozmiarów lub rodzajów implantów
– natychmiastowa wymiana implantów, które spadły na podlogę podczas zabiegu.
– natychmiastowa wymiana błędnie otwartych implantów podczas zabiegu.

Co dostaniesz?

"The only one-piece implant with no organic contaminants or inorganic residues."

“Quality assessment of dental implants by SEM and EDX analysis. A comparison of five one-piece implants” Dr. Dirk U. Duddeck, CleanImplant Foundation. ZWP 3/2016, p. 12-18.

Bonebuilder GF0

Bonebuilder, który pomaga w odbudowie kości przy subkrestalnej implantacji i zabiegach augmentacyjnych

Zestaw ROOTT R

Każdy implant ROOTT R dostarczany w zestawie z łącznikiem CRE, transferem HE,śrubą zamykającą.

Ti-base PCO

Śruby dostarczane w zestawie z tytanowymi platformami pozwolają na przekierowanie kanalu do 20 stopni.

Cyfrowa protetyka

Ze strony protetycznej implanty ROOTT R mają pełny zestaw niezbędnych elementów do prac analogowych lub cyfrowych.

ROOTT family

System ROOTT zawiera osiem różnych rodzajów implantów, zaczynając od dwuczęściowych implantów ROOTT R ze stożkowym połączeniem do implantów Pterygoidalnych i jednoczęsciowych z doginanym łącznikiem.

Jedna platforma protetyczna

Jedna platforma protetyczna dla wszystkich rozmiarów od średnicy 3,0 (najkrótszy – 10 mm) do 5,5, długość od 6 mm (od śr. 3,5 mm) do 16 mm.

Dwie śruby w zestawie

Każdy łącznik analogowy lub cyfrowy dostarczamy w zestawie z dwuma śrubami.

kom. +48 797 300 893
tel. 22 515 43 55
e-mail: sales@pro-trate.pl

Implant Trade-In Program

Jestem Zainteresowany!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.