Try BoneBuilder

Dziś chcemy zaprezentować Państwu wyjątkową śrubę BoneBuilder, która pomoże Wam w przypadkach, gdy konieczna jest odbudowa kości wokół implantu.

Specjalna śruba BoneBuilder, zaprojektowana przez lekarze Open Dental Community, która utrzymuje 1 mm przerwy między implantem, a platformą śruby BoneBuilder.

Za każdym razem, gdy implant umieszczany jest na wysokości jednego milimetra pod wyrostkiem grzebieniastym lub za każdym razem, gdy przeszczep lub implantacja następuje natychmiast po przeszczepie kości lub ekstrakcji ta śruba pomoże rosnąć kości nad implantem.

Zalety śruby BoneBuilder regenerującej kości:

1. Przytrzymanie tkanki miękkiej: 

Śruba BoneBuilder utrzyma tkankę miękką z dala od platformy implantu, tym samym umożliwiając kości wzrost.

2. Utrzymanie przestrzeni: 

Utrzymanie wolnej przestrzeni jest jednym z warunków dla wzrostu kości. Ta śruba zachowa przestrzeń na szczycie platformy implantu.

3. Wskazania:

Użycie powyższej śruby wskazane jest za każdym razem, gdy przeprowadzana jest procedura Sterowanej Regeneracji Kości (ang. Guided Bone Regeneration – GBR) z jednoczesnym wszczepieniem implantu.

Powierzchnia jest polerowana i anodowana, aż uzyska naturalny kolor dziąsła. 

Dostępne są różne średnice śruby regenerującej kości: 3,5 i 4,0 mm.

Porady i wskazówki:

W przypadkach kiedy musisz umieścić formę dziąsła, dopasowując ją do kształtu łącznika użyj anatomicznej śruby gojącej do dziąsła.

 Śruby regenerujące kości 

dostępne w 2 rozmiarach:

 

GFN0 3.5 mm

GF0 4.0 mm

Brzmi niewiarygodnie?

Sprawdź na własne oczy, czy jest możliwe, że kość rośnie nad implantem?

Obecnie, mamy ekskluzywną ofertę TryBoneBuilder on-line, która umożliwi Ci rozpoczęcie stosowania śrub BoneBuilder do regeneracji kości. Możesz zamówić zestaw trzech implantów dentystycznych Rootform i otrzymać śruby BoneBuilder do odbudowy kości za DARMO. Wraz z zestawem otrzymasz także narzędzia niezbędne do rozpoczęcia pracy z systemem implantów dentystycznych ROOTT – TRS-S mini.

Zestaw TryBoneBuilder

999 brutto*
 • Implanty*: R3510 x1, R3508 x2
 • *W zestawie: implant ROOTT R, wielofunkcyjny łącznik CRE, transfer podstawowy HE, śruba zamykająca CS.
 • BoneBuilder: 3x GF0
 • Narzędzia (na wypożyczenie): TRS-S mini x1
 • TRS-S mini x1
 • Wiertło D3510 x1
 • Wiertło D3810 x1
ONLINE

Przewidywalna augmentacja w dowolnej skali?

Brzmi to niewiarygodnie ponownie?

“Aby stworzyć kość należy…. najpierw ją zrozumieć”

Lekarz stomatolog Walery Tarnawski

Odkryj wszystkie tajniki autorskiej techniki odbudowy kości podczas

Training ABA-Tarnawski: Allogenic Bone Augmentation

TWORZYMY 100% KOŚCI WŁASNEJ U PACJENTA. 

W 100% technika Bio-Logiczna, ponieważ używamy materiał ludzki z banku tkanek, który przekształca się w całości we własną kość. 

Jak rozsądnie poruszać się w Trójkącie Bermudzkim: 

metoda GBR – metoda Khourego – metoda ABA-Tarnawski. 

Dzięki tej metodzie możesz osiągnąć: 

 1. Stworzyć prawidłowe, anatomiczne warunki kostne, które umożliwią Ci umieszczenie implantu w odpowiedniej pozycji. 
 2. Odtworzyć kość korytkalną i kość gąbczasta. 
 3. 100% powierzchni do osteointegracji implantu. 

 • Szkolenie obejmuje cały protokół wykonania augumentacji techniką ABA-Tarnawski – krok po kroku. 
 • Analiza przypadków klinicznych z wieloletnią obserwacją. 
 • Przedstawienie sytuacji klinicznych w szczęce i żuchwie, a także praktyczne szkolenie na modelach 3D.
 • Podczas szkolenia uczestnicy samodzielnie wykonają na modelach 3D dwie augmentacje z natychmiastową implantacją oraz umieszczeniem Bonebuilder-screw.

Case 3

Case 29

TRYBoneBuilder

I am interested!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Info & registration: