ROOTT-R-500x500

ROOTT R to dwuczęściowy implant z aktywnym gwintem (zapewnia idealną stabilizację w szczęce) oraz z jedną platformą protetyczną (zapewnia stomatologom wygodę niezależnie od wybranej średnicy (od 3.0mm do 5.5mm). ROOTT R ma do zaoferowania 34 różne rozmiary, 13 różnych śrub gojących, 8 różnych transferów i 5 różnych typów łączników.

Dwa rodzaje gwintu

Implanty średnicami 3,0/3,5/3,8/4,2 mm R30xx…R42xx mają kształt korzeniowy z mikrogwintem w częsci kortykalnej, glównym gwintem z zwiększoną powierzchnią oparcia i dodatkowym aktywnym gwintem co łącznie zapewnia wysoką stabilizację pierwotną.

Implanty średnicą 4,8/5,5 mm R48xxx….R55xx mają nowy ksztalt gwintu który zachowuje więcej kości naturalnej.

Jedna platforma protetyczna

Dzięki precyzyjnemu stożkowemu połączeniu implant ROOTT R oferuje różnorodne rozwiązania, które sprawiają, że korzystanie z implantu jest łatwiejsze i godne zaufania. Precyzyjne łaczenie implantu ROOTT R i jedna platforma protetyczna sprawia, że system jest dostosowany do potrzeb każdego dentysty. Szeroka gama rozwiązań protetycznych ROOTT R obejmuje łączniki do prac analogowych, cyfrowych, przykręcanych, śruby gojące, transfery, lokatory.

Optymalny zestaw

The package that works for you

Śruby gojace mają dwuczęściową konstrukcję, oraz różny kolor śruby wewnętrznej do identyfikacji rozmiaru.

Śruby gojące dedykowane do ROOTT R można podzielić na 4 różne rodzaje zależnie od funkcji, takich jak:

Śruby gojące

Śruby gojace GF mają dwuczęściową konstrukcję, oraz różny kolor śruby wewnętrznej do identyfikacji rozmiaru.

Śruby gojące dedykowane do ROOTT R można podzielić na 4 różne rodzaje zależnie od funkcji, takich jak:

Odbudowa kości (Bone builder) – do odbudowy kości nad implantem.

Wąski – dla braku miejsca na umieszczenie łączników anatomicznych i uformowanie dziąseł przy pomocy łączników prostych z mocowaniem.

Zwykły – dla tych, którzy szukają łatwej obsługi, ze względu na dodatkowe otwory na sondy dentystyczne. Również dla mniejszego napięcia dziąseł wokół korony.

Możliwość dostosowania – dla obszarów ważnych estetycznie, zwykle wraz z chirurgicznym połączeniem konturu dziąseł. Może służyć jako łącznik tymczasowy.

BoneBuilder

Specjalna śruba, zaprojektowana przez Dr. El Moheba, która utrzymuje 1 mm przerwę między implantem, a platformą śruby.

Za każdym razem, gdy implant umieszczany jest na wysokości jednego milimetra pod wyrostkiem grzebieniastym lub za każdym razem, gdy przeszczep lub implantacja następuje natychmiast po przeszczepie kości lub ekstrakcji ta śruba pomoże rosnąć kości nad implantem.

Analogi

Analogi implantów – wskazują lokalizację i orientację implantu w modelach.

AN – analogi dla modeli gipsowych

AND – analogi dla modeli drukowanych

Scanposty i Transfery

Do łyzki otwartej – TO; TOS ; Połączenie stożkowe i hex pozwala na precyzyjne przeniesienie pozycji implantu na modelu laboratoryjnego.

Do łyzki zamkniętej – TOD; TR. Do prostego i precyzyjnego pobrania wycisku implantu.

Skan-post – SPCO; SPCOIO. Przeznaczone są zarówno do rozwiązań całkowicie jak i częściowo interaktywnych. Matowa powierzchnia zapewnia lepsze odbicie podczas skanowania laserowego.

Łączniki

Łączniki

Oprócz różnorodnych śrub gojących, ROOTT R ma w swojej ofercie łączniki do prac:

cementowych, cyfrowych, przykręcanych, odlewanych i zdejmowanych.

Prace cementowe – dostępne w wersji prostej i kątowej do konstrukcji cementowanych i konstrukcji z bocznym mocowaniem śrubowym.

Łaczniki do prac odlewanych – odlew pod implanty stomatologiczne ROOTT R, z pozycjonowaniem lub bez, a nawet wykonaną platformą.

Łączniki multi-unit

Łączniki multi-unit – do prac przykręcanych stosowane są do odbudowy wielopunktowej.

Kątowe łączniki multi-unit – dostępne w wersjach 15°, 30°, 45° zapewniają pewność i swobodę w przypadkach, w których implanty typu ROOTT R muszą być wprowadzane nie prostopadle.

Łączniki do prac cyfrowych

Łączniki do prac cyfrowych – piaskowana baza w okolicy dziąsła i interfejs implantu anodowana na złoty kolor zapewniają większą dokładność pracy cyfrowej oraz zwiększają estetykę w obszarze tkanek miękkich.

Conometric Fixation

Konometria pozwala na skuteczne połączenie implantu w pracy protetycznej , bez potrzeby stosowania cementu lub śruby. Konometria działa na zasadzie kontaktu frykcyjnego i elastycznej kompresji łącznika. Te czynniki, wraz z wieloma innymi, zapewniają najlepsze biologiczne i protetyczne efekty. Na przykład pozwalają tworzyć „cienkie” korony, które są najbardziej odpowiednie dla naturalnych form.

Lokatory

Lokatory do prac zdejmowanych – poprawia mocowanie i stabilizację protez w szczęce i żuchwie. Łączniki z zaczepami stosuje się, gdy osie pozycjonowanych implantów rozchodzą się nawet o 40 stopni .

Premill PMAB

Premilly PMAB dla frezowania łączników indywidualnych

Narzędzia

Większość komponentów do łatwej i efektywnej preparacji kości do wszczepienia implantu są zawarte w podstawwej kasecie chirurgicznej ROOTT. Wszystkie wiertła wykonane są z materiału odpornego na korozję, przeznaczonego do produkcji precyzyjnych narzędzi chirurgicznych. Każde wiertło ma numer REF, który odpowiada jego rozmiarowi. Kasety posiadają całe wyposażenie potrzebne do montażu wszelkiego rodzaju implantów ROOTT R. Ekstraktory łączników służą do łatwego usuwania łącznika, nadbudowy i nośnika, które są mocno przymocowane do implantu.

Digital implant ROOTT R

Digital Workflow

How to use ROOTT

Gallery

Regular courses ROOTT

Masz pytania?

ROOTT R

Jestem Zainteresowany!

Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pro-Trate Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być powierzane dla realizacji powyższego celu do innych podmiotów współpracujących z Administratorem Danych. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane gromadzone są na podstawie niniejszej zgody. Dane nie będą poddawane profilowaniu. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody doprowadzi do niemożliwości osiągnięcia celu. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Wycofanie na przetwarzanie danych osobowych następuję poprzez wysłanie maila na adres: odo@pro-trate.pl lub wysłanie listu na adres zgodny z adresem rejestrowym. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.

z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńska 16C lok. U2, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000576171, NIP: 5223038539, REGON: 362514307 w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter oraz informacji handlowych drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymania newslettera. Oświadczam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych osobowych.


Info & rejestracja telefoniczna:

Krzysztof Murawski
kom. +48 797 300 893
mail: sales@pro-trate.pl